Seo

Seo
A+ A A-

Sapanca Eğlence Mekanları - Nerede Eğlenelim?

Sakin atmosferi ile bilinen Sapanca gece kulüpleri, barlar ve publar genellikle otellerin bünyesinde hizmet vermektedir. Otellerde konaklayanların dışında halka da açık olan mekanlar bölgenin en güzel eğlence yerleridir. Sapanca eğlence mekanları yoğunluk bakımından fazla olmasa da deneyimli personel ve kaliteli sunumlar bakımından oldukça iyidir.

Huzurun adreslerinden biri olan belde bölge her ne kadar eğlence kültüründe çok gelişmiş olmasa da konuklarının eğlence ihtiyacını trendleri takip ederek elinden geldiğince uygulamaya çalışır. Denk geldiğiniz tüm şölen ve festivallere de katılmanızı yerlileri arasına karışarak eğlenmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Sapanca kafeleri ve restoranları da kimi zaman özelikle hafta sonları canlı müzikli eğlence programları düzenlemektedir.

Sapanca Eğlence Mekanları

Koru Bar Cafe

Adres: Rüstempaşa Mah. Kumbaz Cad. No:112 Sahil Şeridi / Sapanca / Sakarya
Tel: 0264 582 72 71
E-mail: http://www.korubar.com

Güral Sapanca Wellness Park

Adres: Kırkpınar Sapanca
Tel: 0264 592 30 30
Web: www.guralsapanca.com
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lale Boutique Otel

Adres: Özkum Caddesi No:17 Sapanca /Sakarya
Tel: 0264 582 89 30/31
Web: www.laleotel.com
E-mail:Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Richmond Nua Otel

Adres:  Sahilyolu Mevkii 54600 Sapanca /Sakarya
Tel: 0264 582 21 00
Web: http://www.richmondnua.com
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bir Nostalji Koru Kafe

Her ne kadar çeşitli doğa aktiviteleri ile de eğlenilse de bölgeye gelenleri müzikle selamlar Koru kafe. 23 yıldır aralıksız hizmet veren Sapanca Koru Kafe konukların en beğendiği mekanlar arasında üst sıralarda yerini almaktadır. Asırlık çınar ağaçları arasında canlı müzik eşliğinde ruha huzur veren atmosferine rağmen eğlendiren kafeye bizce mutlaka uğramalısınız. Gündüzleri 12 sularında açılan kafebar geceleri 02.00 gibi kapanmaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAPANCA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Sapanca Etkinlikler

Yasal Uyarı:
Bu site Sapanca'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sapancaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome