Seo

Seo
A+ A A-

Sapanca Bungalow Evlerinde Doğanın Kollarında

Bungalow geleneksel Hindistan evlerine verilen isimdir. Sapanca Bungalowları da bu geleneğe yatkın biçimde dizayn edilmiş otantik yaşam sunan doğal barınaklardır. Tek ya da çift katlı olmak üzere tahtadan ve ağaçtan yapılır. Genellikle yeşil ve ormanlık alanlardaki yerleşim tipleridir. Tatil yörelerinde de bungalov tarzı oteller oldukça ilgi çekmektedir.

Sapanca Bungalov Evleri

Kırkpınar Sapanca Bungalowlar

Sapanca’da 2011 yılından bu yana Kırkpınar beldesinde bulunan Sapanca Bungalowları bu ihtiyacı karşılamaktadır. 1000 m²’lik alanda kurulan birden çok ağaç evler evinizin konforunu yaşayabileceğiniz alanlar oluşturuyor.

Sakinliğin ve huzurun adresi olan Sapanca Bungalow pansiyon olarak hizmet etse de sunduğu hizmetlerle otel atmosferini ve rahatlığını yaşamanızı sağlıyor. Yemyeşil ormanında sabah yürüyüşleri ve doğa gezileri yapabileceğiniz bu yer akşamları da mangal partilerine ve hoş sohbetlere ev sahipliği yapıyor.

Ne İmkanlar Sunar?

Bungalov evler birbirinden bağımsız yapıldıkları için genel olarak pansiyon hizmeti vermektedirler. Tam ve yarım pansiyon seçenekleri sunan işletmelerde;

  • 24 saat sıcak su,
  • İnternet,
  • Isıtma sistemi,
  • Klima,
  • Telefon
  • Televizyon
  • Duş – Wc
  • Çalışma masası
  • Saç kurutma makinesi

Ve genellikle ağaçlar arasında hizmet verdiği için kurulu hamaklar, çimenler üzerinde minderler ve çoğu zaman kendin pişir kendin ye biçiminde yemek olanaklarıyla hizmet verirler. Kafa dinlemenin en etkili yoludur doğayla iç içe geçirilecek zamanlar. Oteller kadar lüks bir konaklama sağlamasa da konforludur.

Dilerseniz Sapanca Bungalowlarında konaklarken doğa yürüyüşü, ATV safari turları ve mangal partileri gibi eğlenceli aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.

En çok tavsiye edilen Sapanca bungalowları için bunları önerebiliriz:

www.sapancabungalov.com

Ne Kadar Ücret Ödenir?

Bungalow gecelik ücretleri işletmenin bulunduğu bölgeye, göle yakınlığına ve sunulan hizmetlere göre değişmektedir. Genel olarak 50 – 100 TL arasında bir ücretle konaklamanız mümkünken Sapanca Bungalowları size daha uygun fiyatlar sunabilir. Ayrıntılı bilgi almak için sitemizdeki pansiyon iletişim bilgilerinden de yararlanabilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAPANCA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Sapanca Etkinlikler

Yasal Uyarı:
Bu site Sapanca'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sapancaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome