Seo

Seo
A+ A A-

Seka Kamp Alanı

Sapanca’nın Yanık Köyünü geçtikten 5 dakika sonra ulaşılan SEKA kamp alanı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır. Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarasında konaklama olanağı tanıyan alan yemyeşil çimleri ve barındırdığı doğal güzellikleri ile sizleri bekliyor.

Sapanca Seka Kamp Alanı

Sapanca Seka Kamp Alanı

Acısu Beldesi’nin merkezinde bulunan yerleşmelerden başlayan parkur boyunca Sapanca Gölü ve Samanlı Dağları sizlere eşlik eder. Şahane atmosferi ve görsel güzellikleri ile doğa ile iç içe yapacağınız etkinliklerinizde SEKA kamp alanı biçilmiş kaftan.

Hangi Aktiviteler Yapılır?

  • Göl kıyısında piknik masalarına yerleşilir, piknik yapılır.
  • Oltayla balık avlanır.
  • Serin sularda yüzülür.
  • Alana yayılmış durumdaki basketbol, futbol, voleybol sahalarında oyunlar oynanır.
  • Yemyeşil coğrafyasında trekkinge çıkılır.
  • Çocuklara özel alanda oyuncaklarda minikler oyun oynayabilir.
  • Deniz bisikletleriyle göl gezilir.

Aileniz ve arkadaşlarınızla rahatlıkla konaklayabileceğiniz yaklaşık 25.000m2’lik alanı doya doya tatil yapmanızı sağlayacak. Huzur veren atmosferinde kendinizi dinleyecek ve enerji depolayacaksınız. Dilerseniz bölgedeki otel ve pansiyonlar ile alışveriş merkezlerinden her türlü ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Adres: Acısu Beldesi – Sapanca Gölü Mevkii

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAPANCA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Sapanca Etkinlikler

Yasal Uyarı:
Bu site Sapanca'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sapancaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome